Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Emilíana Torrini, The Colorist Orchestra - Racing The Storm

Flaga Polska 17 marca 2023, piątek
Arysta: Emilíana Torrini, The Colorist Orchestra
Wytwórnia: Mystic
Alternatywa

Jest coś magicznego w świetnej współpracy. Kiedy dwoje artystów jest w stanie zsynchronizować się na nieskończenie małym poziomie, gdzie każda nuta, każdy oddech i strumień współgrają ze sobą tworząc idealną całość. The Colorist Orchestra wiedzą jak to robić - w zasadzie uczynili z tego swoją specjalność. Od 2013 r. ten belgijski duet (składający się z multiinstrumentalistów i wieloletnich przyjaciół - Aaricha Jespersa i Kobe Proesmansa) zrobił karierę dzięki przekształceniu dyskografii szerokiej gamy artystów, wykorzystując swoje zaplecze w popie, muzyce elektronicznej i world music.
Ostatnio ponownie połączyli się z uznaną islandzką wokalistką i songwriterką Emilíaną Torrini, z którą po raz pierwszy współpracowali w 2018 r. przy albumie "The Colorist Orchestra and Emilíana Torrini". Tym razem jednak ich projekt przerósł nawet ich własne oczekiwania.
W 2023 r. The Colorist Orchestra i Emilíana wydają "Racing the Storm", wspólną płytę, która wynosi artystów na nowe wyżyny. Album zawierający wyłącznie oryginalny materiał, łączy klasyczne, kameralne korzenie popu TCO z mocą i kruchością niedopowiedzianych tekstów Emilíany.
Lista utworów:
1. Mikos
2. You Left Me in Bloom
3. Hilton
4. Dove
5. Wedding Song
6. Right Here
7. Smoke Trails
8. A Scene From a Movie
9. The Illusion Curse
10. Racing The Storm
11. Lonesome Fears