Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

De Mono - RESET

Flaga Polska 15 listopada 2019, piątek
Arysta: De Mono
Wytwórnia: Agora S.A.
Rock

"De Mono ma już 35 lat, 15 albumów i niegasnący patent na przeboje. Andrzej Krzywy i spółka nie chcą oglądać się za siebie i mają dla nas kolejny album pod niezwykle sugestywnym tytułem "Reset". Nowe brzmienia, nowe aranżacje, nowi producenci muzyczny, nowy wydawca, nowy management, nowy album i wciąż młody duchem zespół.
"Praca nad tym albumem trwała ponad 2 lata ale opłaciło się. Chcieliśmy aby płyta nie była naiwna i banalna, żeby zawierała ciepłe, przyjemne dla ucha brzmienia, żeby wzruszała i bawiła, żeby pozostała na dłużej w sercach słuchaczy " mówi o tym albumie Andrzej Krzywy.
Muzycy zespołu mają lekką rękę w pisaniu znakomitych tematów, które od pierwszego zetknięcia przykuwają uwagę. Pierwszy singiel promujący Album trafił już słuchaczy "Prosto w serce", a za moment przekonamy się, że "Gra się do końca", więc nie "Płacz serce... " bo De Mono powstało jak "Fenix" z popiołów i "W taki sposób" do sprzedaży trafia 11 premierowych piosenek, skąd nie tak "Daleko do nieba" i na szczyty list przebojów – "No bo jak" inaczej. " - Wydawca
Lista utworów:
1. Prosto w serce
2. Gra się do końca
3. Feniks
4. No bo jak
5. Głupi sen
6. Płacz serce, płacz
7. Otchłań snu
8. W taką noc
9. Napisz
10. W taki sposób
11. Daleko do nieba
12. Mija mnie czas (Bonus Track)