Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

David D. Burns - Kiedy panikujesz

David D. Burns - When Panic Attacks: The New, Drug-Free Anxiety Therapy That Can Change Your Life
Flaga Polska 18 stycznia 2022, wtorek
Autor: David D. Burns
Wydawnictwo: Prószyński Media
Poradniki

Możesz otym nie wiedzieć, ale jesteś wstanie pokonać własne lęki. Dzięki czterdziestu prostym iskutecznym technikom nauczysz się, jak przezwyciężyć każdy niepokój bez sięgania po środki farmakologiczne.

Czy nękają cię lęki, fobie lub ataki paniki? Czy wiercisz się irzucasz nocą włóżku, czując, jak ściska cię wżołądku? Czy martwisz się opracę, rodzinę, karierę zawodową, zdrowie czy relacje zinnymi? Czy cierpisz zpowodu paraliżującej nieśmiałości, obsesyjnych wątpliwości lub poczucia niepewności? Czy masz świadomość, że żaden ztych lęków praktycznie nigdy nie ma oparcia wrzeczywistości? Kiedy odczuwasz niepokój, tak naprawdę oszukujesz siebie, wmawiając sobie rzeczy, które zwyczajnie nie są prawdziwe.

Wyobraź sobie, jak by to było, gdyby dało się pozbyć wszystkich lęków, kłaść się do łóżka izasypiać zuśmiechem na twarzy, nie zamartwiać się zwyprzedzeniem i cieszyć się życiem. Dzięki tym czterdziestu technikom będziesz wstanie zadać kłam zniekształconym myślom, które cię nękają, awtedy twoje lęki znikną jak ręką odjął.
Doktor Burns dzieli się również najnowszymi odkryciami wdziedzinie leków powszechnie stosowanych wtrakcie leczenia stanów lękowych idepresji oraz wyjaśnia, dlaczego ich zażywanie może przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie jest to tania psychologia, lecz naukowo dowiedzione iprzynoszące szybkie efekty narzędzia terapeutyczne, które działają owiele skuteczniej niż środki farmakologiczne. "Kiedy panikujesz" jest niezbędnym vademecum dla każdego, kto zamartwia się na śmierć ichce ztym skończyć.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.