Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Danny Elfman, Chris Bacon - Men In Black: International (Original Motion Picture Score)

Flaga Polska 21 czerwca 2019, piątek
Arysta: Danny Elfman, Chris Bacon
Wytwórnia: Sony
Filmowa

Album "Men in Black: International (Original Motion Picture Score)". To już czwarta część kultowej komedii "Faceci w Czerni". Możemy w niej zobaczyć głównych bohaterów, w których wcielili się Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Jako agenci pracują w tajnej organizacji i walczącej z obcymi, którzy przybywają na Ziemię. Akcja filmu toczy się głównie w Londynie. Za reżyserię odpowiada F. Gary Gray, zaś scenariusz przygotowali Matt Holloway i Art Marcum.
Muzykę do tego filmu stworzyli Danny Elfman oraz Chris Bacon. Elfman - jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców muzyki filmowej w USA. Skomponował muzykę do prawie wszystkich filmów Tima Burtona – oprócz filmu "Ed Wood", do którego muzykę napisał Howard Shore, oraz "Sweeney Todd", ekranizacji musicalu Stephena Sondheima. Zyskał sobie nawet miano "najgorętszego kompozytora Hollywood". Obrazy "Faceci w czerni" oraz "Buntownik z wyboru" przyniosły mu nominacje do Oscara. Za muzykę do "Jeźdźca bez głowy" otrzymał statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmów Science Fiction, Horroru i Fantasy.
Christian Paul Bacon - dwukrotnie nominowany do Emmy amerykański kompozytor, jest autorem muzyki do wielu produkcji filmowych i telewizyjnych, w tym "American Hustle", "Avengers: Age of Ultron" i "Goosebumps".
Lista utworów:
1. Logos
2. L Train
3. Seeing Is Believing
4. Job Interview
5. I Found You
6. Viper Room
7. Twins
8. Who's That Guy?
9. VR Room
10. Too Much
11. Vungus Aftermath
12. Here Comes Trouble
13. Riding A Bike
14. Blue Giant
15. Pink Trousers
16. Flying Fists
17. Kabla
18. Demise
19. Where's The Weapon?
20. Ah, Paris
21. The Truth
22. Portal
23. Like A Son
24. Promotions
25. Red Button
26. End Credits