Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Craig Lambert, Debbie Lambert - Miłość mindfulness. Jak w 52 tygodnie stworzyć prawdziwą więź, świetnie się przy tym bawiąc

Flaga Polska 8 lutego 2023, środa
Autor: Craig Lambert, Debbie Lambert
Wydawnictwo: Świat Książki
Inne

Kochacie się wzajemnie, lecz czy kochacie swój związek i potraficie się bawić?
Zbyt często codzienny pośpiech, obowiązki rodzicielskie i zobowiązania rodzinne przesłaniają związek. Czas i wysiłki, jakie angażujemy na początku relacji, odchodzą w zapomnienie. Świadome tworzenie długoterminowych, kwitnących związków wymaga konkretnych umiejętności, które można w sobie wykształcić, świetnie się przy tym bawiąc, a codziennie praktykowane ćwiczenia naprawdę przeobrażają wspólne życie.
Doświadczeni terapeuci Craig i Debbie poprowadzili tą ścieżką setki par podczas prywatnych terapii i warsztatów. Teraz oferują swoją wiedzę każdemu i zachęcają, aby w ciągu 52 tygodni doskonałej zabawy z ukochaną osobą przeobrazić relację w taką, jakiej zawsze pragnęliście, i zbudować głęboką, inspirującą więź.
"Zwodniczo proste i łatwe do stosowania, a jednak niezwykle skuteczne ćwiczenia, przedstawione w tej książce, dostarczają parom mnóstwo radości i kształcą głębokie więzi. Pomyśl o tej książce jako o swoim podręcznym przewodniku, jak żyć zdrową, szczęśliwą miłością. "
Harville Hendrix i Helen Hunt, autorzy książki "Jak dostać miłość, której pragniesz"

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.