Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Corinne Camacho - Powiedz, że zostaniesz. Wróć do mnie. Tom 1

Flaga Polska 18 listopada 2022, piątek
Autor: Corinne Camacho
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Powieść

Pełen emocji romans o drugich szansach jednej z najpopularniejszych autorek romansów przepełnionych emocjami
Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył w całość. Jest moją trucizną, jest moim antidotum.
Jedno słowo – ZOSTAŃ. To wszystko, co musiał powiedzieć. Zamiast tego wsiadł do tamtego autobusu, zabierając ze sobą moje serce. To było siedemnaście lat temu. Ruszyłam naprzód. Małżeństwo. Dzieci. Biały płotek.
Wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam, ale mój mąż mnie zdradził i znów zostałam porzucona. Osamotniona, bez centa przy duszy i z dwójką chłopców, nie miałam innego wyjścia, jak wrócić do Tennessee. Nie miało go tam być. Powinnam być tam bezpieczna.
Jednak przeznaczenie zawsze znajdzie sposób, żeby dać o sobie znać.
"Doskonała mieszanka emocji, romansu, niepokoju i nadziei. "Powiedz, że zostaniesz" to niezapomniana i wzruszająca lektura. Michaels przeszła samą siebie. "
K. Bromberg, bestsellerowa autorka New York Timesa
""Powiedz, że zostaniesz" to urocza historia miłosna oparta na powiedzeniu "stara miłość nie rdzewieje". Corinne Michaels umiejętnie gra na emocjach czytelnika, który raduje się i płacze wraz z bohaterami. "
Kate, mowmikate. pl
Niezwykła historia drugich szans, uczenia się przebaczania, a przede wszystkim tego, jak ponownie zaufać tej samej osobie. Opowieść pisana emocjami, od której się nie oderwiecie, gwarantuję Wam. Gorąco polecam.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.