Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Cherry Glazerr - Stuffed & Ready

Flaga Polska 1 lutego 2019, piątek
Arysta: Cherry Glazerr
Wytwórnia: Mystic
Alternatywa

"Stuffed & Ready" to tytuł nowego albumu Cherry Glazer i następca krążka "Apocalypstick" z 2016 r. Po premierze debiutu New York Times komentował, że zespół jest najlepszym dowodem na to, iż "obecnie kobiety tworzą najlepszą muzykę rockową".
Dwa burzliwe lata, które upłynęły od wydania pierwszego longplaya mogły zachęcić zespół do kontynuowania tematów. Jednak kiedy Creevy zaczęła pisać trzydzieści utworów, z których dziesięć trafiło na "Stuffed & Ready" , postanowiła tym razem skoncentrować swoją uwagę na tym, co się działo w jej wnętrzu.
"Opowiadam swoją historię, gdzie obecnie znajduję się w życiu. Czułam potrzebę wyrażenia moich emocji. Nie chodziło tylko o ich zamanifestowanie, ale również o podjęcie próby odnalezienia przyczyn takiego stanu. Na "Apocalipstick" jestem zbyt pewną siebie nastolatką usiłującą rozwiązywać problemy tego świata. Na obecnym albumie jestem raczej kobietą sceptyczną, która uważa, że aby móc rozwiązać większe problemy, najpierw trzeba się dowiedzieć kim się jest" - mówi Creevy.
Lista utworów:
1. Ohio
2. Daddi
3. Wasted Nun
4. That's Not My Real Life (feat. Delicate Steve)
5. Self Explained
6. Isolation
7. Juicy Socks
8. Pieces
9. Stupid Fish
10. Distressor