Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Calum Scott - Bridges

Flaga Polska 21 czerwca 2022, wtorek
Arysta: Calum Scott
Wytwórnia: Universal
Reggae/Ska

Calum Scott, popularny wokalista i songwriter, wraca z pięknym singlem zatytułowanym "Heaven". Ponadczasowa ballada zapowiada wyczekiwany przez fanów drugi album artysty, "Bridges", który ukaże się 17 czerwca. Po wakacjach natomiast będzie można zobaczyć gwiazdora na żywo w Warszawie.
Nadchodząca płyta "Bridges" będzie następcą debiutu "Only Human", który został znakomicie odebrany, czego dowodem 1. miejsce na liście iTunes w 21 krajach, 3, 6 miliona sprzedanych egzemplarzy i łącznie 7, 5 miliarda streamów.
Na "Bridges" znajdą się również wcześniejsze single "If You Ever Change Your Mind" (słodko-gorzki, ale pełen mocy utwór wyprodukowany przez Grega Kurstina, ośmiokrotnego zdobywcę Grammy, znanego ze współpracy z Paulem McCartneyem, Eltonem Johnem i Adele), "Rise" (porywająca piosenka z teledyskiem, w którym wystąpiła brytyjska aktorka Georgia Hirst) oraz "Biblical" (ballada z sercem na dłoni, do której Calum dołączył później wersję w amerykańskim języku migowym, stworzoną we współpracy z nagrodzonym Tony Award, Deaf West Theatre).
Lista utworów:
1. Biblical
2. If You Ever Change Your Mind
3. Run With Me
4. The Way You Loved Me
5. Flaws
6. Heaven
7. Rise
8. Last Tears
9. Half A Man
10. Goodbye, Again
11. I'll Be There
12. Cross Your Mind
13. Boys In The Street
14. Bridges