Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Brodacze Live Act - #Beardoelectro

Flaga Polska 18 stycznia 2019, piątek
Arysta: Brodacze Live Act
Wytwórnia: Universal
Pop

"#beardoelectro" to debiutancki album zespołu Brodacze Live Act - odkrycia polskiej sceny electro. Jest to niezwykle interesująca wyprawa w świat eklektycznej elektroniki miksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. Nad finalnym efektem brzmienia płyty czuwał Alex Wharton z legendarnego londyńskiego Abbey Road Studios.
"Odpalam płytę i odlatuję w kosmos. Nie ma po co wracać. Jedna z dwóch najlepszych polskich płyt, jakie wydano w tym roku!" Tomasz Żąda - Trójka Polskie Radio
Brodacze Live Act - elektroniczna eklektyka grana na żywo. Przez dwie trasy wspierali Łąki Łan, teraz supportują trasę Lao Che. Zagrali w największych polskich salach takich jak Palladium w Warszawie, Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.
Ich singiel "My time" znalazł się również na playliście "Polski Viral 50" czyli 50 najczęściej odtwarzanych polskich utworów w platformie Spotify. Muzyka Brodaczy pojawia się regularnie w: Trójka Polskie Radio, Czwórka Polskie Radio, Radio Kampus, ChilliZet, Radio Afera, Radio RAM, Radio Gdańsk, Radio Szczecin i innych mniejszych.
Skład:
Kuba Kałamaja - bity, synty, gitary wokale
Wojciech Kucharski - gitary, wokale, sample, dubmaster
Kamil Neumann - realizator, producent
oraz goście
Lista utworów:
1. Start Rec
2. Illegal Funk Party
3. Suitcase
4. Zamęt
5. Czy Ty to widzisz
6. San Escobar
7. Kowboj
8. My Time
9. The Road
10. Audro-Driver (T. U. S. K. )
11. Spadam stąd