Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Brian Tracy - Psychologia sprzedaży

Flaga Polska 10 marca 2023, piątek
Autor: Brian Tracy
Wydawnictwo: MT Biznes
Biznes i Marketing

Osiągnij mistrzostwo w psychologicznej grze sprzedaży!
Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców i trenerów technik sprzedaży. Przeszkolił ponad 500 tysięcy handlowców na całym świecie. Doszedł do wniosku, że największym przełomem w jego dążeniu do sukcesu było odkrycie "psychologii sprzedaży", na postawie której stworzył cały program treningowy dla profesjonalnych sprzedawców. Jego książka Psychologia sprzedaży jest kontynuacją i rozwinięciem tego cyklu treningowego. To lektura obowiązkowa dla każdego handlowca, który chce sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej wymagającym klientom na szalenie konkurencyjnym rynku.
Dzięki tej książce poznasz sposoby ludzkiego myślenia oraz sprawdzone najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji. A także:
Odkryjesz obawy i prawdziwe przyczyny zachowań swoich klientów.
Uwolnisz się od myślenia i postaw, które obniżają twoją sprzedaż.
Stworzysz z klientami więzi sprzedające za ciebie.
Poznasz skuteczne metody na klientów różnego typu.
Zmienisz swoją prezentację handlową w arcydzieło sztuki perswazji.
Tracy zapewnia, że kiedy posiądziesz tę wiedzę i wprowadzisz ją w życie, "zwiększysz dwukrotnie, trzykrotnie, a nawet czterokrotnie swoją sprzedaż i zysk w parę miesięcy albo i w parę tygodni". Zaczniesz osiągać znakomite wyniki nawet w gwałtownie zmieniającym się otoczeniu biznesowym.
Psychologia sprzedaży to punkt zwrotny twojej kariery!
"Brian Tracy uczy, jak postępować z różnymi klientami w różnych sytuacjach. Ta książka daje dokładnie to, czego potrzebujesz, żeby lepiej sprzedawać siebie i swój produkt. "
Beverly Kave, założycielka i dyrektor zarządzająca znanej agencji rozwoju kariery Career Systems International, autorka książki Up Is Not the Only Way
"Chcesz sukcesu, o jakim marzysz? Jeśli tak, musisz koniecznie zrozumieć psychologię stojącą za procesem sprzedaży. Ta książka to twój klucz, którym
otworzysz umysły klientów. "
Tom Hopkins, autor książki Jak odnieść sukces – przewodnik Toma Hopkinsa
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.