Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Blossoms - Foolish Loving Spaces

Flaga Polska 31 stycznia 2020, piątek
Arysta: Blossoms
Wytwórnia: Universal
Rock

"Foolish Loving Spaces" to trzeci album niezwykle popularnej indie-rockowej formacji Blossoms.
Za produkcję płyty Blossoms odpowiadają stali współpracownicy zespołu – James Skelly oraz Rich Turvey z Parr Street Studios w Liverpoolu. Teksty Toma Ogdena dotyczą romantycznych wzlotów i upadków. Myles Kellock na klawiszach zapewnia chwytliwe motywy jak z kultowych gier komputerowych, a gitara Josha Dewhursta nadaje materiałowi filmowego klimatu. Joe Donovan na perkusji i Charlie Salt na basie dbają o taneczny wymiar "Foolish Loving Spaces".
Blossoms tak opowiadają o nagrywaniu albumu: "To czyste uczczenie miłości w każdym jej fascynującym wymiarze. Bawimy się z konceptem grzechu, zakazanych uczuć... W wakacje słuchaliśmy bardzo dużo takich płyt jak "Stop Making Sense", "The Joshua Tree" czy "Screamadelica", to były nasze główne inspiracje. "
Blossoms powstało w 2013 roku. Debiutancki album, zatytułowany po prostu "Blossoms" (2016), spędził dwa tygodnie na szczycie listy sprzedaży w UK, jak również zapewnił muzykom nominacje do BRIT Award i Mercury Prize. Wydany dwa lata później "Cool Like You" przyniósł takie przeboje jak "I Can't Stand It", "There's A Reason Why (I Never Returned Your Calls)" i "How Long Will This Last?".
Lista utworów:
1. If You Think This Is Real Life
2. Your Girlfriend
3. The Keeper
4. My Swimming Brain
5. Sunday Was A Friend Of Mine
6. Oh No (I Think I'm In Love)
7. Romance, Eh?
8. My Vacant Days
9. Falling For Someone
10. Like Gravity