Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

BLACKPINK - Kill This Love

Flaga Polska 28 czerwca 2019, piątek
Arysta: BLACKPINK
Wytwórnia: Universal
Pop

Sensacyjne BLACKPINK prezentują EP "Kill This Love"!
Odkryte przez YG Entertainment BLACKPINK tworzą Jisoo, Jennie, Lisa i Rosé – cztery niezwykłe wokalistki, tancerki i ikony mody. Mimo iż każda z dziewczyn swoją charyzmą dociera do szerokiego grona odbiorców największy wzorzec stanowią dla millenialsów - głównie kobiet i dziewczynek Generacji Z, które dumnie nazywają siebie "Blinks". Mocno zakorzenione w electropopie BLACKPINK udowadniają, że dzięki wyjątkowemu pochodzeniu każdej z dziewczyn – Rosé urodziła się w Nowej Zelandii i wychowała w Australii, Jennie wychowała się w Nowej Zelandii i Korei, Lisa dorastała w Tajlandii, a Jisoo w południowokoreańskim Seulu są w stanie stworzyć multikulturową i wielojęzykową super-grupę w świecie K-Pop. Zespół doceniło samo Rolling Stone nazywając ich twórczość "idealnym mariażem K-Popu i miejskiego trapu".
Na muzyczny katalog BLACKPINK składa się ich debiutancka EPka "Square Up" – wydawnictwo, które dotarło do 40 pozycji na Billboard 200 i 1 miejsca na Billboard World Albums. Kilka miesięcy po sukcesie przebojowego "Square Up" YG Entertainment i Interscope Records ogłosiło globalną współpracę z BLACKPINK, torując dla dziewczyn drogę do międzynarodowej kariery. W tym samym miesiącu grupa pojawiła się gościnnie nagraniu Dua Lipą – "Kiss and Make Up" – wielkim hicie, który zyskał aż 164 mln. streamów na Spotify!
Dziewczyny biją rekordy w social media - 19 milionów subskrybentów na YouTube, 15 milionów obserwujących na Instagramie i 14 milionów słuchaczy na Spotify! Świat oszalał na ich punkcie!
Lista utworów:
1. Kill This Love
2. Don't Know What To Do
3. Kick It
4. Hope Not
5. Ddu-Du Ddu-Du [Remix]