Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Blackbear - In Loving Memory

Flaga Polska 26 sierpnia 2022, piątek
Arysta: blackbear
Wytwórnia: Sony
Elektroniczna

Wokalista, autor tekstów i producent, blackbear, już 26 sieprnia wyda szósty album studyjny "in loving memory".

Niecierpliwie oczekiwany album będzie ilustracją powrotu do jego najbardziej autentycznego ja i odzyskania kontroli nad swoim brzmieniem dzięki najbardziej refleksyjnej, nostalgicznej i osobistej płycie do tej pory. Krążek jest już dostępny w przedsprzedaży.
Przygotowując się do wydania, blackbear połączył siły z multiplatynową supergwiazdą Machine Gun Kelly w wiodącym singlu "gfy". Utwór zebrał ponad 23 miliony streamów na całym świecie, a teledysk, w którym występują Kelly, Aisha Mian, Benny Blanco, Mike Posner i August Maturo, zgromadził do tej pory ponad 4, 7 miliona wyświetleń w YouTube. Jego najnowsze wydawnictwo z nadchodzącego albumu "the idea" służy jako zapowiedź najnowszej metamorfozy blackbear. To właśnie w studiu, po nagraniu "the idea" w 2021 roku z Travisem Barkerem, zainspirował się do stworzenia całego albumu, który przyniesie mu to samo poczucie nostalgii.
blackbear stał się jednym z najbardziej poszukiwanych artystów do współpracy w branży. Niedawno pojawił się obok Travisa Barkera w najnowszej piosence Avril Lavigne "Love It When You Hate Me" (2022), "make up sex" (2022) Machine Gun Kelly i "Monsters" (2020) All Time Low, która zdobyła nagrodę iHeartRadio za "Alternatywną piosenkę roku". W 2021 współpracował z Machine Gun Kelly przy ich przebojowym singlu zatytułowanym "my ex's bestfriend", który otrzymał nagrodę MTV Video Music Award za Najlepszy teledysk alternatywny i spędził wiele tygodni na 1. miejscu w radiu. blackbear wyprodukował i napisał przeboje dla czołowych artystów branży muzycznej, takich jak Billie Eilish, Ellie Goulding, Maroon 5, G-Eazy, Justin Bieber i Charlie Puth.
Lista utworów:

1. I don't love me
2. Dead inside
3. Toxic energy (feat. The Used)
4. Nothing matters (feat. New found glory)
5. gfy (feat. Machine Gun Kelly)
6. Broken world
7. Painkiller
8. Fuilu
9. The idea
10. Poltergeist (feat. Bayside)
11. Back in rehab
12. Hazel inside