Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Bear McCreary - God of War Ragnarök (Original Soundtrack)

Flaga Polska 5 maja 2023, piątek
Arysta: Bear McCreary
Wytwórnia: Sony
Filmowa

God of War: Ragnarok to przygodowa gra akcji, przeznaczona na PlayStation, stanowiąca piątą odsłonę, zapoczątkowanej w 2005 roku, serii God of War. Produkcja została opracowana przez zespół Santa Monica Studio, a jej wydaniem zajęła się firma
Sony Interactive Entertainment.
Fabułę gry God of War: Ragnarok osadzono kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części cyklu. Tytułowy Ragnarok, czyli wielka bitwa pomiędzy nordyckimi bogami i olbrzymami, która ma doprowadzić do końca świata, zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym fakt, że poprzedzająca ją Wielka Zima (Fimbulvinter) dotarła już do Midgardu. Chcąc uniknąć nieuchronnej tragedii, jaką bez wątpienia sprowadzą na nich kolejne konfrontacje z Asami, Kratos za wszelką cenę pragnie zapewnić Atreusowi bezpieczeństwo.
Autorem muzyki jest Bear McCreary - amerykański muzyk i kompozytor znany głównie z muzyki filmowej, student słynnego mistrza muzyki filmowej Elmera Bernsteina. Bear McCreary jest autorem oprawy muzycznej do serialu Outlander oraz 4 serii odnowionej wersji serialu Battlestar Galactica. Jest również kompozytorem muzyki do serii Terminator: Kroniki Sary Connor oraz seriali Caprica, Żywe trupy, Constantine i Piraci, a także takich filmów jak The Boy, Step Up 3-D, Droga bez powrotu 2, Ostatni postój, Ostatni postój II:
Nie oglądaj się za siebie i Raport z Europy.
Lista utworów:
1. God of War Ragnarök
2. A Son's Path
3. The Hand of Odin
4. Giantess of Ironwood
5. Huldra Brothers
6. Holding On
7. Svartalfheim
8. Pull of the Light
9. Alfheim
10. Jotunheim
11. Grýla
12. Whispered Souls
13. Vanaheim
14. The Hidden Beast
15. To Forgive or to Kill
16. Asgard
17. Muspelheim and Niflheim
18. Midgard
19. The Mermaid
20. Remembering Faye
21. Return to Helheim
22. The Hammer of Thor
23. The Mask
24. Ragnarök
25. The All-Father
26. Raeb's Lament
27. Letting Go
28. Blood Upon the Snow