Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Baranovski - Baranovski 2

Flaga Polska 22 października 2021, piątek
Arysta: Baranovski
Wytwórnia: Warner Music
Alternatywa

EDYCJA LIMITOWANA 500 SZT.
Równo dwa lata od premiery "Zbioru" Baranovskioddaje w ręce swoich fanów nową płytę. W wersji limitowanej, z charakterystyczna dla Baranovskiegoczapką z daszkiem obrandowaną logo Artysty. Wydanie kolekcjonerskie. Album zatytułowany "BARANOVSKI2"– zawiera 12 kompozycji. Znajdują się wśród nich opublikowane wcześniej single "Momenty", "Wolność" z gościnnym udziałem Tego Typa Mesa, niedawny "Tęskno mi do gwiazd" oraz największy dotychczasowy przebój Baranovskiego"Lubię być z nią". Ta piosenka ma już status Diamentowego Singla, a teledysk do niej właśnie przekroczył 30 milionów wyświetleń!
Na nowym albumie fani Baranovskiego znajduje się jeszcze co najmniej kilka piosenek, które pokazują, że autor "Lubię być z nią" ma wyjątkowo lekką rękę do przebojowych numerów z radiowym potencjałem. Takim właśnie jest najnowszy singiel "Nie mamy nic". Znana już z letnich koncertów Baranovskiego i jego zespołu piosenka każdorazowo spotykała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem publiczności, co pozwala wierzyć, że wokalista i songwriter ma kolejnego hitowego asa w rękawie.
Dowodem na niezwykły talent Baranovskiego jest fakt, że podobnie jak na "Zbiorze", wszystkie piosenki z nowego albumu wyszły tylko spod jego ręki. Baranovski sam skomponował muzykę, napisał teksty, sam nagrał większość instrumentów, ponadto samodzielnie zajął się produkcją płyty.
Lista utworów:
Momenty
Tęskno mi do gwiazd
Rewolucja
Preludium Samsara
Samsara
Lubię by z nią
Arizona
Krucjata
Wolnosc feat. Ten Typ Mes
Nie mamy nic
Cicho
Lubię być z nią (akustycznie)