Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Aya Nakamura - Nakamura

Flaga Polska 2 listopada 2018, piątek
Arysta: Aya Nakamura
Wytwórnia: Warner Music
Soul/RnB

Po złotym debiucie "Journal Intime" z 2017 roku Aya prezentuje długo oczekiwany nowy album, na którym znajduje się hit "Djadja" oraz równie wspaniale zarażający "Copines" (singlowy utwór osiągnął do tej pory ponad 40 mln obejrzeń na YouTubie, 15 mln streamów, Top3 we Francji i Top 40 na liście Spotify Global Viral).
Mniej niż rok zajęło jej przebycie drogi od debiutantki do supergwiazdy. Francuzka Malian Aya Nakamura sprawia, że cały świat tańczy do jej przeboju numer 1, diamentowego singla "Djadja", którego na YouTubie posłuchano już ponad 180 mln razy. Utwór od ośmiu tygodni nie schodzi z listy Shazam Worldwide Top 100. Aya jest najczęściej streamowaną francuską artystką na świecie.
Jej 13 zaraźliwych piosenek plus przyjemny głos oraz niesamowite połączenie afrykańskich brzmień i nowoczesnego R&B oraz bezpośredni sposób opowiadania historii o tym, jak silne potrafią być kobiety, historii o utraconej miłości i niezapomnianych imprezach, dowodzą niezbicie, że języku muzyki nie zna granic, ponieważ twórczością artystki zachwycili się już fani zarówno w Afryce, jak i w Europie.