Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Apparat - LP5

Flaga Polska 22 marca 2019, piątek
Arysta: Apparat
Wytwórnia: Mystic
Elektroniczna

Apparat, aka Sascha Ring, ogłosił szczegóły krążka. "LP5" ukaże się nakładem Mute. Ostatni solowy projekt artysty "Krieg Und Frieden (Music For Theatre)" ukazał się w 2013 r. Jako członek tria Moderat wydał dwa studyjne albumy: "II" w 2013 r. oraz "III" w 2016 r.
"Mogłem nagrać ten album w taki sposób tylko dlatego, że istnieje Moderat. Występując z zespołem na wielkiej scenie mogłem pozwolić sobie na rozmach, co odciążyło mnie od wielkich aspiracji co do repertuary Apparat. Nie musiałem tworzyć wielkich popowych hymnów. Mogłem skupić na szczegółach i strukturach" – mówi Sascha.
Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów, Apparat zaprosił do współpracy wiolonczelistę Philippa Thimma. W utworach słychać puzon, trąbkę, saksofon, harfę, kontrabas i inne instrumenty smyczkowe. Kompozycje powstawały w trakcie niekończących się grupowych improwizacji i sesji orkiestrowych. Album został zrejestrowany w Berlinie w AP4, JRS, Vox-Ton & Hansa Studios, a zmiksowany przez Garetha Jonesa i Sascha Ring.
Lista utworów:
1. Voi_Do
2. Dawan
3. Laminar Flow
4. Heroist
5. Means Of Entry
6. Brandenburg
7. Caronte
8. EQ_Break
9. Outlier
10. In Gravitas