Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Anika Dąbrowska - Póki co

Flaga Polska 3 grudnia 2021, piątek
Arysta: AniKa Dąbrowska
Wytwórnia: Universal
Pop

"Póki co" to drugi studyjny album AniKi Dąbrowskiej - zwyciężczyni 2. edycji programu ten Voice Kids. Jak sama artystka podkreśla, jest to zdecydowanie bardziej osobisty materiał, a sama AniKa jest autorką każdego ze znajdujących się na nim utworów. Wokalistka, mimo swojego młodego wieku zawarła w nowym krążku całą paletę uczuć i emocji towarzyszących każdemu z nas w trakcie życia.
"Drogi słuchaczu. Z radością oddaje w Twoje ręce bardzo osobistą, pełną emocji i szczerych uczyć płytę "Póki co". To moja autorska płyta, która we współpracy z Liker$ Music nabrała tak pięknych kształtów. Każda piosenka, którą napisałam wypływa prosto z mojego wrażliwego serca i przeżywanych w danym momencie uczuć: miłości, radości, smutku, troski, zakłopotania. Tytuł albumu odzwierciedla sytuacje z mojego codziennego, nastoletniego życia i odnosi się do przemijania i prawdy, że uczucia i emocje każdego z nas zmieniają się pod wpływem czasu. Mam nadzieje, że odnajdziesz w niej cząstkę siebie. " – tak rekomenduje album AniKa.
Tytuł płyty też nie jest przypadkowy - odnosi się to ulotności chwili, uczuć i emocji, które ulegają zmianie pod wpływem czasu. Tą płytą AniKa udowadnia, że mimo młodego wieku można mieć bardzo głęboką świadomość tego, co dzieję się wewnątrz każdego z nas.
Lista utworów:

1. Rozbite lustra
2. Tracę głowę
3. Przyjaciółka
4. Co złego to nie my
5. Głosy
6. Trudno mi uwierzyć
7. Pod tym samym niebem
8. Ona albo ja
9. Podstępny błysk
10. Jeden powód
11. Nieważne