Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Aneta Sołopa - Za wszelką cenę

Flaga Polska 23 maja 2023, wtorek
Autor: Aneta Sołopa
Wydawnictwo: WasPos
Powieść

Laura jest na zakręcie życiowym. Jej pozornie poukładana codzienność w jednej chwili zamienia się za sprawą tajemnicy, którą matka wyznaje jej na łożu śmierci. To pociąga za sobą lawinę wydarzeń. Kobieta jest jednak silna. Ale czy wystarczająco, aby udźwignąć trudne do przyjęcia kłamstwa? Czy mężczyzna, którego spotka na swojej drodze, sprawi, że życie Laury znowu nabierze sensu?
"Uwielbiam książki, w których są wyraziści bohaterowie, a ich przygody odwzorowują prawdziwe życie. Tak jest w przypadku nowej powieści Anety Sołopy. Postacie, zmagając się ze swoimi problemami, lękami i przeszłością, pokazują, co tak naprawdę jest w życiu ważne i o jakie idee warto zawalczyć. Ta historia podaruje ogrom emocji i jeszcze skłoni do przemyśleń nad sprawami, które z pozoru wydają się odległe. Jeśli zatem szukacie w książce prawdziwej walki o miłość i szczęście, to ta pozycja będzie dla Was idealna.
Bo w życiu czasami trzeba podjąć walkę o to, co najcenniejsze – za wszelką cenę.
Polecam z całego serca!" – Aleksandra Lewenhaupt, autorka
""Za wszelką cenę" to gorący erotyk. Autorka rozpali Waszą wyobraźnię, zabierze Was do świata pragnień i rozkoszy, ale również poszukiwania siebie oraz własnego szczęścia. Gwarantuję Wam, że nie odłożycie tej książki, dopóki nie przeczytacie jej do ostatniej strony. " – Wasza madziara. malfoy, Magdalena Spirydowicz
"Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia?
Laura przekonała się, że takie uczucie istnieje, gdy spojrzała w oczy Aleksa. Emocje wybuchły w niej niczym wulkan i stopiły lód. Nie wiedziała jednak, że mężczyzna nosi w sobie tajemnicę, która będzie rzutować na jej przyszłość.
Namiętna historia, gorące sceny, stąpanie nad przepaścią zatracenia zmysłów... Gwarantuję, że "Za wszelką cenę" rozgrzeje Was do czerwoności!" – Anett Lievre, autorka
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.