Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Aneta Sołopa - Przypadkowa znajomość

Flaga Polska 27 września 2023, środa
Autor: Aneta Sołopa
Wydawnictwo: WasPos
Powieść

Lara zostaje napadnięta. W tak brutalnych okolicznościach, kiedy jej życie i godność są zagrożone, poznaje księcia z bajki, któremu bez reszty oddaje swe serce. Ale rycerze noszą nie tylko lśniące zbroje, lecz także rany i blizny, o czym dziewczyna przekonuje się niebawem. Czy pozwoli na ponowny wybuch emocji i uczuć w sercu? Czy jej bohater okaże się ratunkiem i odpowiedzią na trudne pytania?

"„Przypadkowa znajomość” Anety Sołopy to książka, która wciągnie Was już od pierwszych stron. Zawiłe losy głównych bohaterów i ich rozwijające się uczucie sprawi, że mocniej zabije Wam serce. Świetny humor, akcja trzymająca napięcie i dużo gorących scen to tylko część tego co funduje nam w tej powieści Aneta.

Polecam serdecznie!"Aleksandra Palasek – autorka

"Aneta Sołopa po raz kolejny zabierze Was w gorący świat erotyzmu. „Przypadkowa znajomość”. Autorka jak nikt potrafi rzucać czytelnika na kolanach i wywołać całą gamę emocji. Tu nie ma cukru pudru, ale przepiękna, gorąca oraz iskrząca historia. Świetna fabuła, znakomicie wykreowani bohaterowie i nieodłączny gorący seks. Taką kocham naszą Anetę, uwielbiam jej książki i już nie mogę się doczekać następnych. – Wasza madziara.malfoy"Magdalena Spirydowicz

"W życiu nie ma przypadków, a jednak Lara i Maks spotykają się za jego sprawą. Przypadkowa znajomość to opowieść właśnie o nich. O niezwykle gorącym uczuciu, które rozpali wasze zmysły. To historia o wielkiej miłości, utraconym zaufaniu, walce o swoje szczęście i lepszą przyszłość. Ta książka was rozpali, wzruszy i sprawi, że serce zabije wam mocniej. Pokochacie ją, tak jak ja. Polecam z całego serca!"Aleksandra Lewenhaupt – autorkaPowyższy opis pochodzi od wydawcy.