Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Andrew Warren - Windows Server 2016 – Praca w sieci. Egzamin 70-741

Andrew Warren - Exam Ref 70-741 Networking with Windows Server 2016
Flaga Polska 5 kwietnia 2017, środa
Autor: Andrew Warren
Wydawnictwo: APN Promise
Informatyka

Przygotuj się do egzaminu 70-741 – i zademonstruj swoją biegłość w korzystaniu z funkcji sieciowych i funkcjonalności systemu Windows Server 2016. Ten podręcznik egzaminacyjny przeznaczony jest dla doświadczonych profesjonalistów z branży IT, którzy chcą podnieść swoją pozycję zawodową. Nacisk kładziony jest na krytyczne myślenie i wnikliwe podejmowanie decyzji, czyli umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu na poziomie MCSA.
Opanuj umiejętności specjalistyczne omawiane w następujących zagadnieniach:
wdrażanie DNS,
wdrażanie DHCP,
wdrażanie IPAM,
wdrażanie rozwiązań łączności sieciowej i zdalnego dostępu,
wdrażanie głównych i rozproszonych rozwiązań sieciowych,
wdrażanie zaawansowanej infrastruktury sieciowej.
Cechy tego podręcznika:
porządkuje wiadomości według zagadnień egzaminacyjnych,
zawiera praktyczne scenariusze strategicznie, z którymi trzeba się zmierzyć,
zakłada się, że Czytelnik ma już doświadczenie w pracy z systemem Windows Server w środowisku przedsiębiorstwa; jest zaznajomiony z infrastrukturą sieci, topologiami, architekturami i protokołami, a także miał do czynienia z klientami Windows oraz wirtualizacją.
O tym egzaminie:
Egzamin 70-741 sprawdza umiejętności i wiedzę niezbędne do stosowania podstawowych i zaawansowanych technologii sieciowych systemu Windows Server 2016.
O certyfikacji Microsoft:
Zdanie tego egzaminu to krok do przodu na ścieżce certyfikacyjnej MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate), która potwierdza podstawowe umiejętności techniczne w zakresie Windows Server 2016, wymagane do zmniejszania kosztów informatycznych oraz dostarczania większej wartości biznesowej.
Uzyskanie certyfikatu MCSA dla systemu Windows Server 2016 wymaga również zdania egzaminów 70-740 (Installa-tion, Storage, and Compute with Windows Server 2016) oraz 70-742 Identity with Windows Server 2016).
Dodatkowe informacje:
microsoft. com/learning/