Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Andrew Warren - Egzamin 70-742. Tożsamość w Windows Server 2016

Flaga Polska 1 czerwca 2017, czwartek
Autor: Andrew Warren
Wydawnictwo: APN Promise
Informatyka

Przygotuj się do egzaminu Microsoft 70-742 i udowodnij biegłość w obsłudze funkcji związa-nych z tożsamością w systemie Windows Server 2016. Ten podręcznik został opracowany z myślą o doświadczonych specjalistach z branży IT, pragnących rozwijać swoje umiejętności. Koncentruje się na rozwijaniu umiejętności krytycznego myślenia i podejmowania decyzji, które są kluczowe do osiągnięcia sukcesu na poziomie MCSA.

Książka pozwala zdobyć następujące umiejętności:
instalowanie i konfigurowanie usług domenowych w usłudze Active Directory (AD DS),
zarządzanie i utrzymywanie AD DS,
tworzenie i zarządzanie zasadami grupy,
implementowanie usług certyfikatów w usłudze Active Directory,
implementowanie federacji tożsamości i rozwiązań dostępu.
Cechy tego podręcznika:
porządkuje treść według zagadnień egzaminacyjnych,
zawiera strategiczne scenariusze "co się stanie, jeśli", stawiające wyzwania przed użytkownikami,
zakłada, że czytelnik ma już doświadczenie w obsłudze systemu Windows Server i klientów Windows oraz zna zagadnienia związane z wirtualizacją; czytelnik powinien również znać podstawowe technologie sieciowe i podstawy najlepszych praktyk związanych z zabezpieczeniami.
O egzaminie

Egzamin 70-742 koncentruje się na umiejętnościach i wiedzy, potrzebnej do zaimplementowania i skonfigurowania funkcji związanych z tożsamością, dostępnych w systemie Windows Server 2016.

O certyfikatach Microsoft

Po zaliczeniu tego egzaminu uzyskasz punkty, niezbędne do zdobycia certyfikatu Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA). Potwierdza on doskonałe opanowanie umiejętności związanych z Windows Server 2016, które umożliwiają obniżenie kosztów IT i dostarczenie wyższej wartości biznesowej.
Certyfikat MCSA: Windows Server 2016 wymaga także zaliczenia egzaminu 70-740 (Instalacja, przechowywanie i obliczenia w Windows Server 2016) i 70-741 (Windows Server 2016 – Praca w sieci).