Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Amanda Foody, Christine Lynn Herman - Wszyscy jesteśmy łotrami. Villians. Tom 1

Flaga Polska 25 stycznia 2023, środa
Autor: Amanda Foody, Christine Lynn Herman
Wydawnictwo: Young
Dla młodzieży

Przed dwoma tygodniami księżyc nad Ilvernath przybrał purpurową barwę, jaskrawą i oślepiającą, niczym świeża rana na niebie. Nazywano go Krwawym Księżycem – znak, że po dwudziestu latach spokoju znów zbliżał się czas Turnieju. Do opadnięcia Krwawej Zasłony pozostało zaledwie czternaście dni i żaden z braci nie chciał ich spędzić w pogrążonych w ciszy, ponurych korytarzach rezydencji.
Wschodzi Krwawy Księżyc. Opada Krwawa Zasłona. Rozpoczyna się Turniej.
Co pokolenie, gdy wschodzi Krwawy Księżyc, siedem rodzin z odległego miasta Ilvernath wyznacza mistrza, który walczy w Turnieju na śmierć i życie.
Nagroda? Wyłączna kontrola nad tajnym źródłem wysokiej magii. Wygrać może tylko jedna rodzina.
W tym roku, dzięki książce ujawniającej informacje o turnieju, siedmiu mistrzów znalazło się w centrum uwagi całego świata. Każdy z nich ma teraz nowe informacje, nowe sposoby na wygraną, a co najważniejsze, wybór – zaakceptować swój los lub napisać swoją historię na nowo.
Ale jest to historia, która musi zostać spisana krwią.
"Wszyscy jesteśmy łotrami" to pierwszy tom wciągającej dylogii dla młodzieży. Połączenie magii i turnieju, w którym wygra tylko jedna osoba, sprawi, że nie będziesz w stanie jej odłożyć. Jeśli twoimi ulubionymi książkami są takie, jak "Igrzyska śmierci" czy "Lightlark", koniecznie sięgnij po "łotrów" i daj się porywać intrygującej opowieści, której zakończenia nie jesteś w stanie sobie wyobrazić.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.