Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

AlleMon

Flaga Polska 4 sierpnia 2015, wtorek
Twórca: Lonbit
Podgatunek: Serwis internetowy
Internet

Szukałeś okazji, a nie znalazłeś? Znalazłeś, ale ktoś już kupił? Znalazłeś, ale cena była zbyt wysoka? Skorzystaj z AlleMona!

AlleMon to platforma internetowa monitorująca najpopularniejszy w Polsce serwis aukcyjny - Allegro. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi oraz wtyczkom do przeglądarek polowanie na idealną okazję nigdy nie było tak proste!

Stwórz swoje zapytanie - Monitor - jednym kliknięciem, określ częstotliwość sprawdzania oraz wybierz sposób, w jaki mamy wysyłać powiadomienia. Gdy tylko pojawi się Twoja wymarzona okazja, natychmiast Cię o tym poinformujemy!

W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań, serwis AlleMon funkcjonuje w oparciu o nasze serwery, które czuwają dniem i nocą tylko w jednym celu - aby odnaleźć Twoją wymarzoną okazję. Oznacza to, że nie musisz już spędzać całego dnia przy komputerze i czekać na okazję albo martwić się, że aplikacja monitorująca pożre baterię Twojego telefonu równie szybko, co Twój pakiet internetowy. Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz i co robisz, będziemy szukać za Ciebie - do skutku!

Najważniejsze cechy:
• monitorowanie oparte o serwery
• powiadomienia za pomocą WWW, SMS, e-mail oraz aplikacji PC
• intuicyjność obsługi
• wtyczki do przeglądarek
• możliwość tworzenia zaawansowanych zapytań bezpośrednio z Allegro

Oszczędzaj czas i pieniądze z AlleMonem!