Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Agnieszka Kaźmierczyk - Czas odpowiedzi. Klątwa sióstr. Tom 2

Flaga Polska 26 maja 2022, czwartek
Autor: Agnieszka Kaźmierczyk
Wydawnictwo: WasPos
Fantastyka

Klara i Basia, bliźniaczki, które dały się poznać jako posiadaczki tajemniczych darów, właśnie rozpoczynają naukę w klasie maturalnej. Agata, ich matka, wydaje się być wreszcie szczęśliwą i spełnioną w związku z policjantem - Mateuszem.
Czy kolejny koszmar senny Klary okaże się prawdą? Czy moralny nakaz niesienia pomocy powinien przyczynić się do zweryfikowania własnych priorytetów, marzeń i pragnień?
Druga część "Klątwy sióstr" Agnieszki Kaźmierczyk.
Tym razem Soboczyńskie staną przed nie lada wyzwaniem: będą zmuszone odszukać zaginione dziewczęta, ale...
Czy one zniknęły naprawdę, czy to tylko wyobraźnia Klary? Co łączy wszystkie sprawy? Czy uda się zapobiec śmierci porwanych? Ile z siebie można poświęcić dla ratowania innych?
Mistyka, wiara, słowiańskie wierzenia, błędy przeszłości, wina, która nie pozwala zaznać spokoju wiecznego, realność i duchowość. W tej powieści nie ma czasu na nudę. Pytania się mnożą, a na odpowiedzi trzeba trochę poczekać, bo duchy bywają kapryśne...
"Zwykła codzienność, magia i intryga kryminalna - Agnieszka Kaźmierczak wie, jak usidlić czytelnika. Ostrzegam! Otwierasz tę książkę na własną odpowiedzialność! Bo kiedy już zaczniesz czytać, to nie oderwiesz się do ostatniej strony. "
Polecam Barbara Mikulska, autorka książek fantasy, obyczajowych i dla dzieci.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.