Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Agatha Christie: The ABC Murders

Flaga Polska 12 lutego 2016, piątek
Flaga Europa 4 lutego 2016, czwartek
Flaga Stany Zjednoczone 23 lutego 2016, wtorek
Producent: Microids
Wydawca: Microids
NS PC PS4 XOne

ABC Murders to gra przygodowa ze śledztwem, będąca adaptacją znanej powieści Agathy Christie. Z perspektywy 3-ej osoby gracz wciela się w słynnego Herculesa Poirota, który rzuca się w wir gry przygodowej pełnej tajemnic. Prywatny detektyw musi ponownie samotnie stawić czoła tajemniczemu przeciwnikowi o pseudonimie “ABC”. Twój umysł nigdy nie spotkał takiego wyzwania! Śledztwo zaprowadzi Cię na liczne miejsca zbrodni we wspaniałych dzielnicach różnych brytyjskich miast. Nie przepuść najmniejszego szczegółu podczas krzyżowego ognia pytań i rozwiązywania śmiertelnych zagadek! Obserwuj, wypytuj i analizuj wszystko, co się tylko da zbadać, aby dojść do jak najlepszej dedukcji i zrozumieć plany mordercy!

Najważniejsze cechy:
• Przesłuchania: Gracz ma możliwość zgromadzenia informacji dzięki przesłuchaniom i uważnej obserwacji tego, co podejrzani mówią, sposobu w jaki zeznają i uczuć, jakie okazują

• Zagadki: Gracz musi rozwiązać zagadki, aby uzyskać więcej wskazówek

• Dedukcje: Zależnie od zebranych wskazówek gracz może wydedukować dodatkowe informacje na temat mordercy

• Chronologia: W miarę wyciągania wniosków i postępowania w scenariuszu możliwe jest korzystanie z chronologii Poirota. Pozwoli Ci to na utworzenie chronologii obejmującej wszystkie wydarzenia, jakie odkryjesz podczas swojego śledztwa.