Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

4Dreamers - Nb.

Flaga Polska 1 marca 2019, piątek
Arysta: 4Dreamers
Wytwórnia: Universal
Pop

Kuba, Max, Tomek i Mateusz – ulubieńcy nastoletnich fanów muzyki pop – prezentują swój najnowszy album "nb. ". Czwórka niezwykle zdolnych wokalistów pokaże się w nowej odsłonie: dojrzałych, pewnych siebie, przystojnych, w światowym repertuarze. Śpiewają głównie o miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia. Melodyjne utwory przeplatają się z niezwykle rytmicznymi, beatowymi kawałkami, a całość została ubrana w nowoczesne aranżacje, które z pewnością spodobają się zarówno młodszym jak i starszym słuchaczom.
4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi "The Voice Kids", gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od ponad 20 lat!
Rok po debiucie 4Dreamers z całą pewnością można mówić o sukcesie. Jego potwierdzeniem jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, a także trasa koncertowa po największych miastach Polski.
Co przyniesie im ten rok? Czas pokaże!
Lista utworów:
1. nb
2. Slowa na pół
3. Błąd
4. Sumum
5. Dwa miejsca
6. Test
7. O krok
8. Dobre myśli
9. Groove nocy letniej
10. Tysiąc lat