Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

2014 FIFA World Cup Brazil

Flaga Polska 17 kwietnia 2014, czwartek
Flaga Europa 18 kwietnia 2014, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 15 kwietnia 2014, wtorek
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts
PS3 X360

Grę EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil napędza zmodyfikowany silnik EA SPORTS FIFA 14, z nowymi trybami i licznymi ulepszeniami rozgrywki. Daje ona graczom wyjątkową możliwość wzięcia udziału w wielkim święcie futbolu, jakim są Mistrzostwach Świata w piłce nożnej.

Odwzorowanie rzeczywistości w EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brasil osiągnęło niespotykany wcześniej poziom, bowiem w grze znajdą się wszystkie 203 reprezentacje zrzeszone w FIFA, niezależnie od tego, czy awansowały na tegoroczny mundial. W połączeniu z 21 nowymi stadionami, w tym 12 arenami mistrzostw zlokalizowanymi w Brazylii, oraz niemal 7500. zawodników wraz z 19. licencjonowanymi selekcjonerami, będzie to gra turniejowa na niespotykaną dotąd skalę.

EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brasil przyniesie również liczne innowacje w dziedzinie rozgrywki, jak ulepszone rzuty rożne i wolne, nowy system reakcji bramkarzy i uproszczona mechanika strzałów. Do gry dodano ponad 100 nowych animacji, takich jak podania, obrona strzałów na bramkę i rzuty karne. Oprawa audiowizualna z pulsującymi dźwiękami i kolorami trybun brazylijskich stadionów sprawia, że będzie to gra niezwykle realistycznie oddająca emocje towarzyszące prawdziwym mistrzostwom. Poczuj wsparcie całego narodu dzięki zupełnie nowym animacjom kibicowskim z flagami, transparentami i kartoniadami oraz obrazkami na żywo ze stref kibica na całym świecie. Strzel gola dla Anglii, a zobaczysz przebitkę z fanami wiwatującymi w centrum Londynu.

W grze znajdzie się największy zestaw trybów w historii gier turniejowych EA SPORTS. Wprowadzono zarówno kilka nowych trybów, jak również te najbardziej popularne wśród graczy z poprzednich edycji serii. Wśród tych wartych wspomnienia znajdują się m.in. World Cup Tournament (tryb turniejowy MŚ), a także Captain Your Country (tryb kapitana) i Story of Qualifying/Finals (historia kwalifikacji i finałów).

World Cup Tournament to emocje udziału w finałach mistrzostw świata z możliwością wcześniejszego zagrania w eliminacjach.

W Captain Your Country Mode gracz wciela się w jednego zawodnika i zaczynając od drużyny rezerw, stara się uzyskiwać lepsze oceny meczowe od kolegów z reprezentacji, aby piąć się w hierarchii drużyny i zasłużyć na opaskę kapitana.

Story of Qualifying/Finals to tryb, w którym gracz znajdzie szereg wyzwań opracowywanych na podstawie rzeczywistych meczów z etapu eliminacji. Od momentu startu mundialu wyzwania będą tworzone na bieżąco w oparciu o najciekawsze chwile turnieju i zamieszczane w grze w ciągu 1 godziny od danego wydarzenia.